Contactpersoon

Hier vindt u de juiste contactpersoon.

ccm_0013_Hans_Duijn

Hans Duijn

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 55

hans.duijn@ccm-europe.com

ccm_0016_zw_ter_horst

Hans ter Horst

Verkoopmanager Nederland

T 0621 88 59 48

hans.terhorst@ccm-europe.com

ccm_0011_Hilze_van_Steeg

Hilze van Steeg

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 62

hilze.vansteeg@ccm-europe.com

ccm_0010_Jan_Neuteboom

Jan Neuteboom

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 63

jan.neuteboom@ccm-europe.com

ccm_0007_zw_bommel

Jos van Bommel

Technisch adviseur Zuid

T 06 278 682 60

jos.vanbommel@ccm-europe.com

ccm_0006_zw_gerrevink

Yanaika van Gerrevink

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 94

yanaika.vangerrevink@ccm-europe.com

ccm_0005_zw_Najib_Mesbahi

Najib Mesbahi

Technisch adviseur regio Noord

T 0651 29 77 03

najib.mesbahi@ccm-europe.com

ccm_0015_Derk_Oosting_6_BW

Derk Oosting

Key account manager regio Noord-Oost

T 0651 50 99 71

derk.oosting@ccm-europe.com

ccm_0004_zw_schouten

Niek Schouten

Technisch adviseur regio West

T 0623 27 01 94

niek.schouten@ccm-europe.com

ccm_0014_Frank_Schrama

Frank Schrama

Key account manager regio Zuid

T 0651 99 96 81

frank.schrama@ccm-europe.com

ccm_0003_zw_smit

Ted Smit

Key account manager regio West

T 0629 40 78 69

ted.smit@ccm-europe.com

ccm_0009_Rudi_Zegers

Rudi Zegers

Technisch adviseur regio Noord Oost

T 0651 36 01 17

rudi.zegers@ccm-europe.com

ccm_0008_zw_aldridge

Dennis Aldridge

Key account manager Façade en Technische rubber producten

T 0611 01 49 53

dennis.aldridge@ccm-europe.com

Kontakt-D_0025_Gloeckner-Oliver

Oliver Glöckner

Area Manager Austria and Switzerland

T +49 151 14077 637

Oliver.Gloeckner@ccm-europe.com

ccm_0002_D-Maciel

Denis Maciel

Area Manager France

T +33 787 026 919

Denis.Maciel@ccm-europe.com

ccm_0001_Witold Okonski_Area Manager_Polen,Ukraine,Tschechien, Slowakei

Witold Okonski

Area Manager East - Poland, Ukraine, Czech Republic, Slovak Republic, Hungary, Croatia and Bulgaria

T +49 175 5759 552

Witold.Okonski@ccm-europe.com

ccm_0000_Wouter_4451-(2)

Wouter Worm

Area Manager Scandinavia, Spain, Italy and new markets

T +31 6 55214162

Wouter.Worm@ccm-europe.com