Contactpersoon

Hier vindt u de juiste contactpersoon.

Hans Duijn

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

Wouter Worm

Area Manager Scandinavia, Belgium, Luxembourg, Spain, Italy and new markets

T +31 6 55214162

Wouter.Worm@ccm-europe.com

Rob Smulders - CCM BV

Rob Smulders

Technisch Commercieel Adviseur regio Zuid Oost

T +31 6 213 181 29

rob.smulders@ccm-europe.com

Hilze van Steeg

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

Oliver Glöckner

Area Manager Austria and Switzerland

T +49 151 14077 637

Oliver.Gloeckner@ccm-europe.com

Jan Neuteboom - CCM BV

Jan Neuteboom

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

Witold Okonski

Area Manager East - Poland, Ukraine, Czech Republic, Slovak Republic, Hungary, Croatia and Bulgaria

T +49 175 5759 552

Witold.Okonski@ccm-europe.com

Jolanda Petes | CCM BV

Jolanda Peters

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

spaansen jessica CCM BV

Jessica Spaansen

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

Jos van Bommel

Technisch Commercieel Adviseur regio Zuid West

T 06 278 682 60

jos.vanbommel@ccm-europe.com

Frank Schrama - CCM BV

Frank Schrama

Sales manager Nederland Roof

T +31 651 99 96 81

frank.schrama@ccm-europe.com

Ted Smit

Technisch Commercieel Adviseur regio Noord-West

T +31 629 40 78 69

ted.smit@ccm-europe.com

Jos van der Wijk - CCM BV

Jos van der Wijk

Technisch Commercieel Adviseur regio Noord-Oost

T +31 6 51509971

jos.vanderwijk@ccm-europe.com

Emiel Vis - CCM BV

Emiel Vis

Façade & Technische Rubber Producten

T +31 6 28526966

emiel.vis@ccm-europe.com

Arjan Verheuvel

Façade & Technische Rubber Producten

T +31 611 01 49 53

arjan.verheuvel@ccm-europe.com

Remon Vos - CCM BV

Remon Vos

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com