Contactpersoon

Hier vindt u de juiste contactpersoon.

Hans Duijn

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

Amanda Koornneef

Technisch adviseur Noord-Oost

T 06 112 513 40

amanda.koornneef@ccm-europe.com

Wouter Worm

Area Manager Scandinavia, Belgium, Luxembourg, Spain, Italy and new markets

T +31 6 55214162

Wouter.Worm@ccm-europe.com

Rob Smulders

Technisch adviseur Zuid

T 06 213 181 29

rob.smulders@ccm-europe.com

Hilze van Steeg

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

Oliver Glöckner

Area Manager Austria and Switzerland

T +49 151 14077 637

Oliver.Gloeckner@ccm-europe.com

Jan Neuteboom

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

Witold Okonski

Area Manager East - Poland, Ukraine, Czech Republic, Slovak Republic, Hungary, Croatia and Bulgaria

T +49 175 5759 552

Witold.Okonski@ccm-europe.com

Denis Maciel

Area Manager France

T +33 787 026 919

Denis.Maciel@ccm-europe.com

Jolanda Petes | CCM BV

Jolanda Peters

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

spaansen jessica CCM BV

Jessica Spaansen

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

Jos van Bommel

Technisch adviseur Zuid

T 06 278 682 60

jos.vanbommel@ccm-europe.com

Emiel Vis

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

Najib Mesbahi

Key account manager \ Technisch adviseur regio Noord

T 0651 29 77 03

najib.mesbahi@ccm-europe.com

Niek Schouten

Technisch adviseur regio West

T 0623 27 01 94

niek.schouten@ccm-europe.com

Frank Schrama

Key account manager regio Zuid

T 0651 99 96 81

frank.schrama@ccm-europe.com

Ted Smit

Key account manager regio West

T 0629 40 78 69

ted.smit@ccm-europe.com

Rudi Zegers

Technisch adviseur regio Noord Oost

T 0651 36 01 17

rudi.zegers@ccm-europe.com

Dennis Aldridge

Key account manager Façade en Technische rubber producten

T 0611 01 49 53

dennis.aldridge@ccm-europe.com