Contactpersoon

Hier vindt u de juiste contactpersoon.

Hans Duijn

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

Wouter Worm Carlisle Area Manager Scandinavia, Belgium, Luxembourg, Spain, Italy and new markets

Wouter Worm

Area Manager Scandinavia, Belgium, Luxembourg, Spain, Italy and new markets

T +31 6 55214162

Wouter.Worm@ccm-europe.com

Oliver Glöckner Carlisle Area Manager Austria-Switzerland

Oliver Glöckner

Area Manager Austria and Switzerland

T +49 151 14077 637

Oliver.Gloeckner@ccm-europe.com

Jan Neuteboom - CCM BV

Jan Neuteboom

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com

Witold Okonski Carlisle Area Manager East

Witold Okonski

Area Manager East - Poland, Ukraine, Czech Republic, Slovak Republic, Hungary, Croatia and Bulgaria

T +49 175 5759 552

Witold.Okonski@ccm-europe.com

Rolf van de Rakt - ccm

Rolf Van de Rakt

Commercieel adviseur regio Zuid - Roof

T 06 28 69 11 56

rolf.vanderakt@ccm-europe.com

Jos van der Wijk - CCM BV

Jos van der Wijk

Commercieel Adviseur regio Noord-Oost - Roof

T +31 6 51509971

jos.vanderwijk@ccm-europe.com

Emiel Vis CCM BV

Emiel Vis

Sales Manager Façade

T +31 6 28526966

emiel.vis@ccm-europe.com

Rudi Zegers

Rudi Zegers

Technisch Adviseur regio Noord-West

T +31 651 36 01 17

rudi.zegers@ccm-europe.com

Arjan Verheuvel

Façade & Technische Rubber Producten

T +31 611 01 49 53

arjan.verheuvel@ccm-europe.com

Inge Buurkes

Key account manager Façade en Technische rubber producten

T +31 6 28750422

inge.buurkes@ccm-europe.com

Bert Dorgelo

Technisch Adviseur, Regio West

T 06 533 675 61

bert.dorgelo@ccm-europe.com

Harmold Hoving

Verkoop binnendienst

T 0383393333

sales.nl@ccm-europe.com

Jolinde Kolman

Verkoop binnendienst

T 0383393333

sales.nl@ccm-europe.com

Birgit Schouten

Verkoop binnendienst

T 0383393333

sales.nl@ccm-europe.com

Ted Smit

Commercieel Adviseur, regio West - Roof

T 06 434 707 32

ted.smit@ccm-europe.com

Rob Smulders - CCM BV

Rob Smulders

Technisch Adviseur, Regio Zuid

T +31 6 213 181 29

rob.smulders@ccm-europe.com

Dennis Spaansen

Verkoop binnendienst

T 0383393333

sales.nl@ccm-europe.com

Jos van Bommel

Technisch Adviseur regio Zuid West

T 06 278 682 60

jos.vanbommel@ccm-europe.com

Remon Vos - CCM BV

Remon Vos

Verkoop binnendienst

T 038 339 33 33

sales.nl@ccm-europe.com